Meidän

BetoonTuli OÜ on noor ja arenev ettevõte, mille tegevuseks on betoonist toodete valmistamine. Vaatamata sellele, et põhitoodeteks on kaminlauad, valmistame ka muid tooteid nii ruumidesse kui välitingimustesse. Kuna betoonist tooted on küllaltki rasked, kuid samas ilmastikule vastupidavad siis sobivad need suurepäraselt just aedadesse, terrassidele jne.

Kodulehel näha olevate kaminlaudade puhul on tegemist näidismudelitega. Kui soovite kõrgemat, madalamat, siit laiemat, sealt kitsamat siis tasub alati küsida, kindlasti on see teostatav.

Tänaseks päevaks oleme veel klientidele valmistanud erinevaid valgusteid, lillepotte, lillekaste, tänavakivi plaate, köögitasapindu jne. Väiksemateks toodedeks on olnud soolatopsid, dosaatorid jne. Testimisel on kraanikausid.

Kuna kõik tooted valmivad käsitööna siis iga tellitud toode saab individuaalse lähenemise mis tagab just sellise tulemi, mida klient soovib.

Kuna tegemist ei ole hulgikaubanduse ega masstoodanguga siis meie kaupa kaubandusketidest ei leia, saate soetada tooted otse tootjalt, vahendustasuta ja täpselt seda, mida soovite.

Jooksvalt saab meie tegemisi ja uudiseid jälgida Näoraamatust.

Jääme teie huvitavaid tellimusi ootama!

Tutvustust Nurgakivis vaata siit.